Májekova chata Malinô Brdo

Celková kapacita ubytovania: min 1 max 42 (11x2, 2x3, 1x4+1, 2x5)


Chata je vhodná pre ubytovanie rodín s deťmi, skupiny priateľov, či organizáciu menších svadieb, firemných akcií, teambuildingov, osláv, školení, detských táborov, školských výletov a športových sústredení. 

Chata sa nachádza v krásnom prostredí Malina Brda vo Veľkej Fatre s nadmorskou výškou 965 mnm. Májekova Chata bola postavená ako jedno z prvých ubytovacích zariadení na Maline Brde, ktoré je do dnešného dňa obľúbenou destináciou pre množstvo turistov a rekreantov. Návštevníkom poskytuje množstvo zaujímavých aktivít ako napríklad Ski & bike park Malinô Brdo Ružomberok pre milovníkov lyžovania a cyklistiky, Vlkolínec pre nadšencov ľudovej histórie, zákutia Veľkej Fatry pre turistov, okolité aquaparky pre rodinný relax, Lanový park Tarzánia Hrabovo pre odvážlivcov a veľa iného.

Májekova Chata ponúka ubytovanie pre 42 ľudí. Na každom poschodí sú umiestnené spoločné pánske a dámske WC a sprchy. Všetky izby disponujú samostatným umývadlom. K dispozícií sú izby:
- 2 x päť-lôžková
- 1 x štvor-lôžková (s možnosťou prístelku)
- 2 x troj-lôžková
- 11 x dvoj-lôžková
Reštaurácia je prístupná ako pre ubytovaných hostí tak aj pre širokú verejnosť. Hostia majú na výber zo stáleho menu, šalátov, ako aj špecialít a dezertov. Je možné rezervovať priestory na súkromné aj firemné akcie typu:
- rodinná oslava
- svadba
- školenie / konferencia 

Tešíme sa na Vašu návštevu. 

KONTAKT A POLOHA

Májekova chata
Malinô Brdo 3800
034 01 Ružomberok

GPS: 49°03'20.2' N - 19°15'44.9 E
RÝCHLY KONTAKT

chatár: Peter Zeman
tel. +421 905 602 022

Comments